Σύνοψη
Ο Στέφανος Δωματιώτης δε λέει τον καφέ. Τον αναλύει, τον περιγράφει, τον ανακαλύπτει και τον ετοιμάζει προς τέρψη των πιο απαιτητικών ουρανίσκων. (womantoc.gr)
![stefanos domatiotis web design orange404](https://www.orange404.com/wp-content/uploads/2018/11/apple-mockup-devices.png)
Στόχος
Η ανάγκη για τον Στέφανο ήταν να έχει μια σελίδα που θα παρουσιάζει το βιογραφικού του, δημοσιεύσεις σχετικά με την δουλειά του και τις νίκες σε πρωταθλήματα και καθώς και βίντεο – φωτογραφικό υλικό της δουλειάς του και εν τέλει των υπηρεσιών που μπορεί να παρέχει. Επίσης να υπάρχει η επιλογή της επικοινωνίας καθώς και ένα blog που στον ελεύθερο χρόνο του θα μπορούσε να αρθρογραφεί σχετικά με τα ταξίδια του και τον καφέ.
![Coffee-Beans](https://www.orange404.com/wp-content/uploads/2018/11/Coffee-Beans-300x168.png)
Αποτέλεσμα
Δημιουργήσαμε μια ιστοσελίδα που εξυπηρετεί τους στόχους του. Η σελίδα είναι στην Αγγλική Γλώσσα και έχει responsive σχεδιασμό πηγαίνοντας τον χρήστη βηματικά προς τα δεξιά, ξετυλίγοντας έτσι τα μενού About, Training, Press, Photos & Videos, Contact, Blog.
![](https://www.orange404.com/wp-content/uploads/2018/11/domatiotis3-1.jpg)
![](https://www.orange404.com/wp-content/uploads/2018/11/domatiotis1-1024x444.jpg)
![](https://www.orange404.com/wp-content/uploads/2018/11/domatiotis3-3.jpg)
Από την ομάδα του ORANGE404… να έχεις πάντα καλούς καφέδες!